Kapat

Ürün İade


GARANTİ KOŞULLARI
Ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması ayrıca kullanıcı hatalarından kaynaklanan fiziksel tahribat garanti kapsamı dışındadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI

Müşterilerimiz, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olunan ürün/lerin  teslim alınma tarihi itibariyle fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı  bir ürün ile değiştirebilme hakkına sahiptirler. 

Özel sipariş ile yapılan ürünler, müşteri parmağına göre ebat ölçüsü değiştirilen ürünler ve üzerine özel yazılar yazılmış ürünler iade alınmaz. İade edilecek ürün tamamen hasarsız olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz. 
Ürün iade işlemleri, ürünün uzmanlarımız tarafından incelenmesi yapıldıktan sonra başlatılır.
 İade edilecek ürünle birlikte müşterilerimizin geri göndermesi gerekenler şunlardır: Ürün ambalajı, faturası ve ürün ile beraber gönderilen her şey.
Havale / EFT yoluyla yapılmış ödemeler, ürünün iadesi onaylanmış ise ilgili fatura tutarı 10 Gün içinde banka hesabına iade edilir. Ödeme kredi kartı kullanılarak yapıldı ise iade işleminin kredi kartı hesabınıza yansıması 1 - 4 hafta arasında sürmektedir.

Dmax Teknoloji © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır